Skip to main content

Biz Kimiz ?

Şirketimiz, uluslararası nitelikteki kadrosuyla üstün seviyede hizmet verme amacıyla iç denetim, iç kontrol, risk yönetimi ve diğer katma değerli hizmetleri sunmak üzere kurulmuştur ve CIA, CCSA, CFSA, CRMA, CGAP, CISA, CFE, CPA gibi uluslararası sertifikaları olan profesyonel ekibiyle hizmet vermektedir.

Amacımıza uygun olarak; Uzman ve uluslararası standartlara hakim kadromuzla öncelikle şirketinizi tanır, ihtiyacınızı belirler, çalışma kapsamını ve süresini birlikte belirleriz.

Bu ön çalışma sonrası, kurumunuzun risklerini tanıyıp önlemler almasını, kontrollerini güçlendirmesini, verimliliğini ve etkinliğini arttırmasını, rekabet gücünü ve itibarını yükseltmesini ve şirketinize değer katma amaçlı çalışmaları sunarız.

Ekibimiz

Ekibimiz nitelikli, bilgili, uluslararası bakışa sahip ve kuruluşunuzu anlayacak kişilerden oluşuyor

a alp buluc 2 jpg - Hakkımızda - 2024 -

Alp Buluç

Partner

a mehmet 2 - Hakkımızda - 2024 -

Mehmet Kamil Tarhan

İç Denetim ve Risk Yönetimi Hizmetleri Lideri

fikret - Hakkımızda - 2024 -

Y. Fikret Kalfaoğlu

Yönetim Danışmanlığı Hizmetleri Lideri

a.suleyman - Hakkımızda - 2024 -

Süleyman Baş

Yönetim Danışmanı, İç Denetim ve Risk Yönetimi

svg+xml;charset=utf - Hakkımızda - 2024 -
Yönetim Danışmanı, Finans ve Satınalma

O. Yılmaz İnan

İstanbul İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi (Marmara Üniversitesi) mezunu olan Yılmaz İnan halen İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde lisans eğitimi görmektedir. Uzun yıllar Akbank’ta müfettiş, Kurumsal Bankacılık Kurucu Departman Müdürü, Dışbank’ta Kredi Departman Müdürü, Merkez Şube Müdürü ve bir dış ticaret sermaye şirketinde genel müdür ve yönetim kurulu üyesi olarak çalışmıştır.

İngilizce bilmektedir. Yelken ve briç hobileri arasındadır.

svg+xml;charset=utf - Hakkımızda - 2024 -
Yönetim Danışmanı, BT Strateji ve Yönetişimi

Cantekin Ertekin

Cantekin Ertekin, Akdeniz Üniversitesi İşletme bölümü mezunudur. Marmara Üniversitesi’nde İnovasyon ve Girişimcilik Ekonomisi Yüksek Lisans derecesine sahiptir. KPMG, Koçtaş ve Hyundai şirketlerinde denetçilik görevlerinde bulunmuştur. Bilgi güvenliği üzerine çeşitli projeler yürütmüş ve bu konuda uzmanlaşmıştır. Kariyerine sigorta sektöründe Bilgi Teknolojileri Yönetişim alanında devam etmekte olan Cantekin Ertekin, IS0 27001 Baş Denetçi sertifikasına sahiptir.

Yaklaşık 2 yıldır, Bilgi Güvenliği, KVKK, İnovasyon ve Çevik Dönüşüm üzerine etkinlik ve eğitimler düzenlemektedir.

İyi derecede İngilizce ve orta seviye İspanyolca bilmektedir.

svg+xml;charset=utf - Hakkımızda - 2024 -
Yönetim Danışmanı, Üretim

İsmail Taşlıca

Teolupus İç Denetim ve Risk Yönetimi Danışmanlığı’nda yönetim danışmanı olarak görev yapan İsmail Taşlıca, Orta doğu Teknik Üniversitesi Metalurji Mühendisliği bölümü mezunudur. İş hayatına Hisar Çelik ve Döküm San. A.Ş de başlamıştır. 2 yıl bu firmada görev yaptıktan sonra, ŞİŞECAM Cam Elyaf San. A.Ş firmasında 15 yıl Platin Atölyesi Şefi, sonrasında Teknik Müdür (Yardımcı İşletmeler Müdürü) olarak 10 yıl çalışmasının ardından emekli olmuştur. Emekliliğinin ilk yıllarında şirketlere Teknik Servis ve Bakım Danışmanı olarak destek vermeye başlamış olup; aynı zamanda sektörel deneyimini, Marmara Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümünde Cam Teknoloji dersi ile öğrencilerle paylaşmıştır.

Yedi yıl süre ile Aktive Metalurji Ltd. Şti’de Teknik danışmanlığı yaptıktan sonra Teolupus Ailesine katılmıştır.

svg+xml;charset=utf - Hakkımızda - 2024 -
Yönetim Danışmanı, Lojistik ve Stok Yönetimi

Levent Urş

Teolupus İç Denetim ve Risk Yönetim Danışmanlığı’nda yönetim danışmanı olarak görev yapan Levent Urş, Marmara Üniversitesi İngilizce İktisat bölümü 1990 yılı mezunudur. İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadı Enstitüsü’nden İşletme Yönetimi Yüksek Lisans derecesine sahiptir.

Nestle, Marsa KJS, Mondelez International, LC Waikiki gibi önde gelen hızlı tüketim ürünleri ve perakende şirketlerinde satış ve tedarik zinciri fonksiyonlarında yöneticilik görevlerinde bulunmuştur. Tedarik zinciri fonksiyonu kapsamında müşteri hizmetleri, dış ticaret, lojistik, satınalma ve planlama konularında uzmanlaşmıştır. Çalıştığı şirketlerde yürütülen ERP, İK ve transformasyon projelerinde ülke ve EMEA bölgesi seviyesinde proje yöneticiliği yapmıştır.

Halen ERP Proje Yönetimi Uygulamaları konularında danışmanlık vermektedir.

svg+xml;charset=utf - Hakkımızda - 2024 -
Yönetim Danışmanı, Finans ve Muhasebe

Ayhan Çevik

İstanbul İktisadi Ticari İlimler Akademisi mezunu olan Ayhan Çevik, Teolupus İç Denetim ve Risk Yönetim Danışmanlığı’nda Denetim ve Finans Uzmanı olarak görev yapmakta olup bankacılık, finans, muhasebe ve otelcilik alanında birikim sahibidir. Uzun yıllar finans sektöründe Akbank’ta müfettiş, Vakıfbank’ta şube müdürü, İstanbul bölge müdürü ve genel müdür yardımcısı ve Taksim Otelcilik’te genel müdür olarak çalışmıştır.

Sayın Çevik SMMM, Bağımsız Denetçi sertifikasına sahip olup ve İngilizce bilmektedir.

svg+xml;charset=utf - Hakkımızda - 2024 -
Yönetim Danışmanı, Kurumsal Finansman Stratejisi ve Yönetim Muhasebesi

Ümit Köksal

Teolupus İç Denetim ve Risk Yönetim Danışmanlığı’nda yönetim danışmanı olarak görev yapan Ümit Köksal, Marmara Üniversitesi İşletme Bölümünden 1999 yılındaki mezuniyetini takiben aynı üniversitede 2004 yılında Muhasebe ve Finansman üzerine tezli yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır.

İş hayatına 2004 yılında Fresenius Medical Care Türkiye’de Finansal Muhasebe Yöneticisi olarak çalışmaya başlamış ve 2010 yılından itibaren yedi yıl Pratt & Whitney (Turkish Engine Center) uçak motor bakım merkezinin Finansal Muhasebe ve Raporlama Takım Lideri olarak USGAAP ve IFRS raporlamaları üzerine muhasebe standartlarının uygulanması, finansal planlama ve analiz temelli işletme bütçeleri, vergi uygunluğunun yönetimi, endüstriyel birimler bazında marka değerlemelerinin yapılması, SOX kurumsal yönetim uygunluğu konuları üzerine etkin rol alarak yöneticilik görevlerinde bulunmuştur.

Evyap Holding AŞ’de grup raporlama müdürü ve Sanovel İlaç A.Ş firmalarında grup mali kontrol müdürü yöneticilik görevlerinde bulunarak, iş birimleri bazında finansal performans analizlerinin yapılması, kurumsal kaynak planlaması temelli finansal dönüşüm süreçleri, kurumsal finansman odaklı fonlama gereksinimini belirleyecek olan uzun dönemli finansal modellemelerinin oluşturulması konularında etkin rol oynamıştır.

15 yılı aşkın süredir özel sektör kuruluşlarının çeşitli kademelerinde yöneticilik yapmış olan Ümit Köksal; Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir, Bağımsız Denetçi, Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 3, Kurumsal Yönetim Derecelendirme ve Kredi Derecelendirme Lisanslarına sahiptir.

İyi derecede İngilizce bilmekte olup, İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası ve TÜRMOB ile Türkiye Muhasebe Uzmanları Derneği üyesidir.

Vizyonumuz

Butik hizmet verme anlayışı ile hareket ederek müşterilerimizin etkili çalışma, verimlilik ve kurumsallaşma arayışlarında ilk akla gelen paydaşı olmak.

Misyonumuz

Kurumların sağlıklı yönetilmesine ve sürdürülebilir büyümesine katkı sunmak.

Değerlerimiz

  • Müşterilerimizle yakın çalışmak ve yüksek standartlarda çözüm önerileri sunmak
  • Kurum kültürüne uygun ve butik hizmet yaklaşımı
  • Yüksek disiplinle ve zamanında hizmet sunmak
  • İhtiyaca uygun uluslararası nitelikte kalite sunmak
  • Seçkin ve profesyonel ekibimizin, kariyer ve kişisel gelişimlerinin sürekliliğini sağlamak

Broşür

TeoLupus Broşürünü PDF olarak buraya tıklayın
svg+xml;charset=utf - Hakkımızda - 2024 -