Teolupus ekibi tarafından hazırlanan ve mesleki gelişmeler, güncel mevzuatlar, duyurular, mesleki yazılar, makaleler ve Teolupus’un projelerini içeren “Güvenli Yarınlara” bültenlerine aşağıdan inceleyebilirsiniz. 

 

Teolupus’un “Güvenli Yarınlara” bülteninin bu sayısında, Şirket, İç Denetim, Bağımsızlık ve Tarafsızlık yazısı, Kurumsal Kaynak Planlama ile ilgili 2021 ve 2022 Trendleri, Yeni Uygulama Rehberi, İç Soruşturmalar, Salgın Sürecinde Ortaya Çıkan Beş Kalıcı İç Denetim Eğilimi gibi başlıklar yer almaktadır. Detayları ve daha fazlası için Ocak 2021 bültenini inceleyebilirsiniz.

 

“Güvenli Yarınlara” bülteninin bu sayısında, Kurumların uzun ömürlü olabilmesinin bazı araçları, Tıbbi ürünler ithalat ve ihracat şirketinin iç denetimi, Su sporları ve konaklama tesisi iç denetimi, Uzaktan denetim, 2021’de İzlenmesi gereken 11 risk gibi başlıklar yer alıyor. Detayları ve daha fazlası için bülteni inceleyebilirsiniz.

 

“Güvenli Yarınlara” bülteninin bu sayısında, Krizlere kriz yok iken hazırlanmak ve “sağlam işletme” olmak, Gayrimenkul sektöründe iç denetim, Covid-19 ‘la birlikte önem kazanan uzaktan denetim ihtiyacı, 2021’de risklere benzersiz bir bakış açısından faydalanın, Uzaktan çalışma usul ve yöntemleri, Finansal kurumlarda piyasa riskinin denetimi gibi başlıklar yer alıyor. Detayları ve daha fazlası için bülteni inceleyebilirsiniz.

 

“Güvenli Yarınlara” bülteninin bu sayısında, Şirketlerin iyi yönetimi, Risk temelli bir iç denetim, ERP yeterlilik analizi, Risk yönetiminden kurumsal yönetime, Risk hızıyla raporlama, Başarı için 4 strateji, Yalın üretim, Stratejik yönetim gibi başlıklar yer alıyor. Detayları ve daha fazlası için bülteni inceleyebilirsiniz. 

 

“Güvenli Yarınlara” bülteninin bu sayısında, COVID-19 salgını ve kurumsal risklerin yönetimi, İSO-27001 Bilgi Güvenliği, Kuruma özel eğitim, Küresel hile ve suistimal raporu, Markalaşma ve kurumsallaşma, Coronavirus dolandırıcılığına dikkat gibi başlıklar yer alıyor. Detayları ve daha fazlası için bülteni inceleyebilirsiniz.