Misyonumuz

Teolupus olarak misyonumuz kurumların sağlıklı büyüyerek, yeni pazarlara, kredi imkanlarına ve diğer kaynaklara ulaşmasını, bunları etkili kullanmasını, sürdürülebilirliğini ve paydaş memnuniyetini sağlamaktır. Bunun dışında ekip olarak meslektaş, akademisyen ve çözüm ortaklarımız ile çalışma alanlarımızda Ar-Ge çalışmaları yaparak ve üniversitelerde, meslek kuruluşlarında ve sivil toplum kuruluşlarında ücretsiz eğitimler vererek ülkemizde “risk yönetimi ve iç denetim” bilincinin artmasını misyonumuzun bir parçası olarak görüyoruz.

Vizyonumuz

Teolupus olarak amacımız şirketinizin / kurumunuzun operasyonlarının uluslararası standartlarda etkili ve verimli, iç kontrollerinin güçlü, kurumsal yapısının ve kültürünün rekabette güçlü ve sürdürülebilir olmasına destek vermektir.
Süreçlerini iyi bir şekilde yönetmek suretiyle müşteri memnuniyetini artırarak finansal başarı sağlamak isteyen şirketlere, kamu kurum ve kuruluşları ve sivil toplum kuruluşları için ilk akla gelen danışman yol arkadaşı olmaktır.

Değerlerimiz

Kurumsal Kültürümüzün temelinde yatan, müşterilerimizle yakın çalışarak güvenlerini kazanmak,
Müşterilerimize yüksek standartlarda ve proaktif, verimliliklerini ve karlılıklarını arttırıcı ve risklerini daha iyi tanıyacakları ve yönetebilecekleri çözüm önerileri sunmak,
Sorunlara yaklaşımı ve yaratıcı çözüm teknikleri ile çözüm odaklı olmak,
Yüksek disiplin ve iş ahlakı ile süratli çalışarak zamanında hizmet sunmak,
Yerel ve uluslararası geniş tecrübe, servis çeşitliliği ile global kalite sunmak.
Seçkin ve profesyonel ekibimizin, kariyer ve kişisel gelişmelerine yaptığımız yatırımlarla yüksek hizmet standartlarımızın sürekliliğini sağlamak.